Firmy.Org.PL: Katalog firm, baza firm i darmowa wyszukiwarka firm
Schowek z ogłoszeniami Twoje konto
Schowek Dodaj do ulubionych Ustaw stronę jako startową
 
Strona główna » / Budownictwo / Budowlane maszyny » Koparko ładowarka Wrocław
 
Koparko ładowarka Wrocław

52-314 Wrocław, Wałbrzyska 18

Kom-Bud to zakład pracy z Wrocławia zajmująca się wypożyczaniem koparek i koparko-ładowarek oraz robotami ziemnymi w mieście Wrocławiu i okolicach. Jest to doświadczona firma z adekwatnym wyposażeniem i możliwościami. Oferta przystosowana jest w równym stopniu do inwestorów prywatnych jak i firm budowlanych. Kom-Bud to przedsiębiorstwo która na najwyższym położeniu stawia klienta. Kom-Bud to profesjonalizm, doradztwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług.
Dzięki tym cechom nieustająco się rozwijamy nabywając nowych klientów.
Kom-bud wychodzi na przeciw wymaganiom klienta lokując sprzęt do różnego rodzaju prac ziemnych a także z ochotą doradza klientom w doborze ekwipunku.
Świadczy usługi skontaminowane z pracami ziemnymi, równaniem terenu, wyrobiskami pod posiadłości, fundamenty, płoty rozkopy pod sieci wodne, pod linie elektryczne, światłowody i inne. Firma oferuje dodatkowo wywóz gruntu, załadunek i rozładunek wszelkiego rodzaju tworzyw. Kom-bud zajmuje się też oczyszczaniem i zwiększaniem rowów melioracyjnych, korytowaniem pod drogi, chodniki i parkingi, dodatkowo kształtowaniem terenu i przygotowaniem go pod rozlokowanie kostki brukowej. Do zasięgu profesji firmy z Wrocławia wchodzą też inne prace związane z koparkami i koparkoładowarkami np. odśnieżanie dróg, podwórek, parkingów, przygotowanie gruntu pod budowę, wykopy pod szamba oczka wodne i strumyki. Do prac jednostki wchodzi również ładowanie artykułów proszkowatych i stałych takich jak gruz, palety, gleba, kamienie itp. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, profesjonalny sprzęt oraz trafna organizacja pracy pozwala zagwarantować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dzięki porządnie wykwalifikowanej ekipie i nowoczesnemu parkowi maszynowemu mamy możliwość dać sobie radę z wieloma zadaniami. Mamy bogate doświadczenie w polu szeroko rozumianych prac ziemnych. Każdego dnia dbamy o to, aby nasi klienci mogli wykorzystywać w pełni sprawny sprzęt budowlany, odpowiedni do ich potrzeb.Jesteśmy świadomi tego jak ważna w tej specjalizacji jest solidność i dotrzymywanie terminów. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową www.kom-bud.wroclaw.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy i ewentualnego kontaktu.


Branża:
/ Budownictwo / Budowlane maszyny

Rodzaj współpracy:

  • sprzedaż

Wpis firmy znajdziesz po słowach kluczowych:
koparka wynajem wrocław,koparko ładowarka wrocław,prace ziemne wrocław

Dodaj do schowka

   
 
 
Strona główna | Mapa serwisu | Baza firm | Szukaj w serwsie | Aktualności | Linki | Dodaj adres WWW | Kontakt
  Dodaj/aktualizuj dane swojej firmy
Partnerzy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyright 2013 Projektowanie stron: NETA.PL Wszelkie prawa zastrzeżone | Regulamin strony | Polityka prywatności | Zasady użytkowania